Lyžování

Ledecká je po pádu v pořádku, cestou do nemocnice vtipkovala

Ester Ledecká si při sjezdu v Crans-Montaně jela pro medailové umístění, ale bohužel vypadla z trati a skončila v ochranné síti. Děsivý pád by neměl mít žádné vážnější následky, Ledecká po cestě do nemocnice dokonce už vtipkovala.

Fenomenální česká lyžařka měla při své jízdě skvělé mezičasy a útočila rozhodně na stupně vítězů. Bohužel v dolní polovině trati nevybrala jednu zatáčku a v rychlosti 109 kilometrů za hodinu nabourala do ochranné sítě.

Naštěstí odjela po svých a kromě roztrženého rtu by neměla mít žádné vážnější zranění.

"Zavolám Ondrovi a Bode Millerovi, nacvičím jízdu po sítích. Počechrala jsem sítě, ale nepodařilo se mi je překousnout," vtipkovala po cestě do nemocnice v Sionu.

Související obsah

Jestli nastoupí do nedělního závodu super-G není jisté, ale hlavní je, že by ji nemělo omezovat žádné dlouhodobější zranění.

„Nechci se bavit o sportovních úrazech. Jak by řekl můj děda: To ke sportu patří. Nekažte si víkend. Já jsem, respektive budu, ok. Na špatné zprávy máme jiný borce. Zdravím všechny statečný! Vaše Esterka," přišla s krátkým vyjádřením česká sněhová královna, která se prý v neděli dopoledne rozhodne, zdali bude v Crans-Montaně startovat.

Takhle Ester Ledecká hodnotila své páteční druhé místo ze sjezdu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události