Esport

Nový český rekord! Sparťan Emerickson vyhrál 117 zápasů v řadě

Nový český rekord! Sparťan Emerickson vyhrál 117 zápasů v řadě
Zdroj: sparta.cz

Sparťan Jan „Emerickson” Krupička je jednou z největších osobností domácí FIFA scény. Právě tomuto hráči se v noci povedlo zaznamenat nový český rekord v rámci Weekend League ve fotbalovém simulátoru FIFA 21.

Weekend League je každotýdenní online turnaj přímo od vývojářů samotné hry, kdy mají hráči vyhrát co nejvíce z 30 zápasů. To se Emericksonovi povedlo hned třikrát za sebou a také ve čtvrtém turnaji měl velmi slušně našlápnuto. Nakonec se zastavil na 117 výhrách v řadě. 

 

Dřívější rekord držela jedna z nových posil sparťanského týmu Mario „Marioooso99” Gumbrešt. Ten rekord stanovil poměrně nedávno, když se zastavil přesně po 100 vítězstvích v řadě. Emerickson do nového roku vstoupil s výtečnou formou a jakmile poprvé zaznamenal perfektní víkendovou bilanci 30:0, povedlo se mu výsledek zopakovat ještě dvakrát a ani v rámci posledního víkendu se mu nevedlo vůbec špatně. 

 

Související obsah

 

Člen esportové divize pražské Sparty dokázal v rámci poslední Weekend League uhrát dalších 27 výher v řadě, čímž stanovil nový český rekord, a i když následně jedno utkání prohrál, nakonec se mu povedlo dotáhnout skóre 29:1. Jedinou porážku Krupičkovi uštědřil německý hráč Henning z týmu FC Hennef 05 e-Sports.

 

Emerickson se za měsíc leden dokázal umístit mezi absolutní světovou elitou. Světovou jedničkou je ale stále Anders Vejrgang jehož rekord už se bude překonávat jen opravdu obtížně a je otázkou, kdy vůbec jeho vítězná šňůra skončí. Aktuálně už totiž bez prohry prošel patnácti víkendy v řadě, díky čemuž drží 450 vítězných zápasů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události