UFC

Mach odhalil nepříjemné zranění. Nezastavilo ho, chtěl jít do války

Po výhře Machmuda Muradova na UFC 257 se objevily zákulisní informace, které jen podrthují jeho výkon. Uzbek s českým srdcem se těšně před zápasem zranil. I tak se rozhodl bojovat. Šel zkrátka pro další vítězství!

Deset dní před zápasem proti Andrew Sanchezovi si Muradov poranil pravou nohu. Při tréninku v polském gymu Ankosu, kde se Mach pravidelně připravuje, se mu nepodařil kop a na nártu se mu objevila boule, připomínající druhý kotník.Limitující zranění však Macha nezastavilo. “Šel jsem pro vítězství, bylo mi to jedno. Hlavně jsem chtěl už zápasit a vyhrát pro dceru,“ komentoval nepříjemnosti pro redakci Nova Sport.

Související obsahV kleci nic nenasvědčovalo tomu, že by Mach nebyl v ideální formě. Od začátku tlačil, létal vzduchem a nebál se soupeře ohrozit kopem z dříve inkriminované nohy. V závěru sice bylo znát, že síly ubývají, ale ve třetím kole Mach trefil hák, přidal naskočené koleno a dílo dokonal sérií u pletiva.Kromě třetího vítězství v UFC získal podruhé bonus za výkon večera v hodnotě téměř 1,1 milionu korun. Nicméně ani tak není se svým výkonem spokojený.


“Nebudu lhát, na začátku jsem se necítil moc pohodlně. Nevím proč, měl jsem problémy s dýcháním a pohybem. Možná to bylo dlouhou pauzou nebo klimatem. Jsem zkrátka rád, že jsem vyhrál,“ komentoval svůj výkon na tiskové konferenci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události