UFC

Muradov po výhře přeskočil klec: Na šéfa UFC měl kuriózní požadavek

Machmud Muradov si na UFC 257 připsal třetí vítězství. Po knokautováni Andrewa Sancheze přeskočil klec a spěchal za šéfem organizace Danou Whitem. Co měl český Uzbek na srdci?

Řada zápasníků si po vyhraném duelu říká o bonus za výkon večera. Jenže o extra 50 tisíc dolarů si Muradov řekl ještě před zápasem, když se s Danou Whitem potkal na chodbě hotelu.Pozdravili se a White se zápasníka zeptal, jak se má a co je u něj nového. “Tak říkám, že nic a ať mi připraví další bonus za výkon večera,“ popisoval Mach setkání v předzápasovém rozhovoru s redakcí Nova Sport.
 

Související obsah
A za knokautování Andrewa Sancheze ve třetím kole extra odměnu skutečně dostal. Už podruhé odjíždí z UFC s více než milionovým bonusem. Ale hned po zápase žádal ještě o něco jiného, když přeskočil klec a spěchal za šéfem.


“Jo přeskočil klec a říká, hej Dano, proč mě nesleduješ na Instagramu? Tak jsem mu odpověděl, že ho hned začínám sledovat. Vyřešili jsme to,“
popisoval situaci s pobavením White na tiskové konferenci.
 

Související obsah

Muradov se na sociálních sítích těší obrovské popularitě. Na Instagramu ho sleduje přes 1,1 milionu uživatelů a nyní je mezi nimi i nejmocnější muž ve světě MMA.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události