UFC

McGregor stavitel: Znovu to vybudujeme, vzkazuje z kabiny bagru

McGregor stavitel: Znovu to vybudujeme, vzkazuje z kabiny bagru
McGregor si po prohře vyrazil hrát se synem Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Conor McGregor

Parádní aktivitou se pochlubil Conor McGregor po prohraném zápase s Dustinem Poirierem. Se synem usedl do bagrovacího simulátoru a stejně jako to dělají stavitelské stroje, i on si hodlá vybudovat cestu zpět na vrchol.

Už na pozápasové konferenci se irský ranař nechal slyšet, že si teď bude užívat věcí, které mu přinášejí štěstí, jako například rodina. A den po zápase na sociální sítě vyvěsil ukázku toho, jak tráví čas hraním si se synem.Přímo na pláži nasedl do simulátoru bagru a v doprovodu Conora Jacka McGregora Juniora přenášel hromady písku. A vypadá to, že se rozhodně nenudil.

Bagrování se svým synem využil k zápasnické metafoře, oznamující jeho brzký návrat. "Návrat k základům. Už se to stalo i těm nejlepším. Vybudujeme to zpět!" lze volně přeložit McGregorův popisek.


Související obsahOstatně již v minulosti to McGregor dokázal. V roce 2016 utrpěl první porážku v UFC, když přecenil své síly proti Natu Diazovi. Avšak ještě téže soupeři porážku oplatil a následně porazil Eddieho Alvareze, čímž se stal prvním šampionem ve dvou váhových kategoriích současně v historii organizace.


Připomeňte si moment, kdy Conor McGregor přepsal historii UFC:McGregor (22-5) v neděli 24. ledna na UFC 257 podlehl Dustinu Poirierovi (27-6-1NC). Ve druhém kole padl po sérii úderů a utrpěl první porážku knokautem v kariéře.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události