Fotbal

Slavia změnila názor, hráči z hostování si proti ní už nezahrají

Slavia změnila názor, hráči z hostování si proti ní už nezahrají
Zdroj: Profimedia

Z důležitou změnou přišla fotbalová Slavia. Ta si totiž už nepřeje, aby proti ní v jarní části hráli jejich kmenoví hráči, kteří působí na hostování. Důvodem jsou špatné zkušenosti.

Sešívaní před podzimním startem oznámili, že si proti ní můžou zahrát i jejich hráči, kteří ale figurují na hostování v jiném klubu. Nicméně nyní je zase všechno jinak a Slavia od této možnosti ustoupila.

Důvodem jsou pak špatné zkušenosti ze vzájemného zápasu proti Slovanu Liberec, kdy početná slávistická enkláva v libereckých dresech odmítla nastoupit a druhá si zase počínala na trávníku, ve snaze se předvést, až příliš agresivně.

Související obsah

Nicméně právě Liberec a fakt, že do něj před sezonou odešlo spoustu hráčů z Edenu, vedlo Slavii k předchozímu rozhodnutí. Nyní však sešívaní názor mění, čemuž dopomohly i zimní přesuny v kádru a návrat několika fotbalistů zpátky do Prahy. K dalšímu vzájemnému střetnutí dojde 17. dubna pod Ještědem a v kádru Liberce momentálně figuruje čtveřice hráčů ze Slavie, přičemž Jan Matoušek je aktuálně zraněný. 

Související obsah

Posledním důvodem, který Slavia uvedla na svým klubových stránkách, je pak ten, že ji v její myšlence nechat hostující hráče hrát, nikdo z ostatních klubů nepodpořil. V lize tak byli jediní.

Krásné góly střílí i slávistické béčko:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události