KSW

Martiník z KSW odjíždí s porážkou. Při debutu nestačil na Polského orla

Bohužel, debut na KSW 58 Davidu Martiníkovi nevyšel. Po třech kolech prohrál se zkušenějším Pawlem Politylou jednomyslným bodovým rozhodnutím,

Na 23letém Martiníkovi (4-2) byla v kleci znát nervozita. Soupeře si sice chvíli zvládl držet od těla a těžit ze své výškové převahy, ale Polský orel, který již nějakou dobu trénuje v Irsku, postupně přebral otěže zápasu a Davida po většinu času kontroloval na pletivu i na zemi a došel si pro jasné vítězství 30-27, 30-27, 30-27.Vývoj zápasu:

Martiník do prvního kola vstoupil opatrně a držel si soupeře od těla. Nicméně po chvíli se Politolovi (6-2) podařilo natlačit českého borce na pletivo, a dokonce i přenést boj na zem. Martiník však učinil tak, jak říkal v předzápasovém rozhovoru: "Pokud mě hodí, tak znovu vstanu."

Druhé kolo mělo podobný průběh. Časomíra se na chvíli zastavila po nechtěném úderů do polákových slabin, ale vzápětí zápas pokračoval přetahovanou na pletivu. Martiník v klinči odolával Politylovi a často vysílal blesková kolena, avšak soupeřův tlak neslábl.
 

Po dvou kolech bylo jasné, že Martiník tahá za kratší provaz a jedině ukončení před limitem by mu přineslo vítězství. Politylovi se však podařilo několikrát přenést boj na zem, kde Martiníkovi uštědřil sérii tvrdých úderů. Čech ještě v závěru pohrozil škrcením, ale vzápětí se role obrátily a znovu čelil nepříjemným úderům.

Související obsahZáznam galavečeru KSW 58 můžete sledovat exkluzivně na Voyo.cz
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu KSW

Důležité Události