KSW

Rvačka po zápase! Ruský bojovník po vítězství znovu napadl soupeře

Rvačka po zápase! Ruský bojovník po vítězství znovu napadl soupeře
Shamil Musaev rozpoutal po zápase rvačku v kleci | Zdroj: Koláž TN.cz / Twitter / Jason Hagholom, Joey Oddessa

Galavečer KSW 58 přinesl děsivou podívanou, která do sportu zkrátka nepatří. Neporažený Shamil Musaev se po vyhlášení výsledků znovu pustil do soupeře a v kleci rozpoutal neakceptovatelnou šarvátku.

Pátý zápas večera přinesl střetnutí dvou do té doby neporažených borců. Bezchybnou bilanci ve třech kolech ustrážil Rus dagestánského původu Shamil Musaev (15-0) jednoznačně 30-27 na body. Boj s Urošem Jurišičem (11-1) však pokračoval ještě po vyhlášení výsledků.
 


Poté, co rozhdočí Musaevovi zvedl ruku, podle všeho odmítl soupeři podat ruku. Proti tomu se ostře ohradil roh slovinského gladiátora a zatímco kamery sledovaly slovní roztržku mezi týmy a rozhodčími, našel si vítěz zápasu poraženého Jurišiče znovu.Slovinec k němu přistoupil s dobrým úmyslem, ale místo podání ruky s ním Musaev třískl o zem a následně uštědřil několik ran. Situace jako z UFC 229, kdy Chabib Nurmagomedov a jeho doprovod napadl tým Conora McGregora a v kleci se rozpoutala divoká šarvátka.

Související obsah

Musaev tak skvělý výkon pohřbil naprostým selháním. KSW incident přezkoumala a ve středu 3. února rozdala patřičné tresty. Více v článku níže:

Související obsahGalavečer KSW 58 můžete sledovat ze záznamu na Voyo.cz

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu KSW

Důležité Události