Fotbal

To se dělá trenérovi. Hvězda PSG zostudila kouče, dostane smlouvu?

To se dělá trenérovi. Hvězda PSG zostudila kouče, dostane smlouvu?
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz

Hodně drzou kličku předvedl na tréninku hvězdný záložník PSG Ángel Di María. Ten totiž dokonale "vykoupal" svého trenéra Mauricia Pochettina, jenž se s dobrým úmyslem zapojil do týmového baga. Fanoušci se ale teď argentinskému záložníkovi smějí, že si zavřel dveře nad případnou novou smlouvou.

Ángel Di María kroutí v Paris Saint-Germain už šestou sezonu a letos v létě mu končí smlouva. Příznivci francouzského velkoklubu se ale nyní Argentinci pochechtávají, že nyní už nový kontrakt určitě nedostane.

Důvodem je video z tréninkového baga, kde Di María nechutně vyškolil svého trenéra a krajana Mauricia Pochettina, jenž se zapojil do týmových hrátek. Hvězdný záložník mu nasadil ukázkové jesličky a pak se ještě drze radoval.

Sám kouč to ale bral s úsměvem. "To je riziko, když si s nimi chcete zahrát. Oni mají neuvěřitelnou kvalitu a mně je 48 let, takže už mě ty nohy moc neposlouchají," přiznal Pochettino sportovně.

To Ángel Di María nyní patří do základní sestavy. Spekuluje se však, že by se mohl v létě stěhovat do Tottenhamu. Záležet ale také bude na situaci ohledně případného příchodu Lionela Messiho.

Související obsah

Naopak jistou pozici má prozatím trenér Pochettino, který vede PSG od ledna.


Nicméně v neděli Paris Saint-Germain utrpěl šokující prohru s Lorientem 2:3 a v tabulce Ligue 1 je až třetí: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události