Basketbal

LeBron se dostal do křížku s diváky. Fanynku musela odvést ochranka

Návrat fanoušků na zápasy NBA oceňují snad všichni hráči, kterým se po nich muselo v prázdných halách stýskat, ale utkání Lakers proti Falcons ukázalo i stinnou stránku obecenstva na zápase. Hvězdný LeBron James se během utkání pohádal s fanynkou, kterou nakonec musela vyvést ochranka.

Sám LeBron James okomentoval po zápase tento konflikt, který vznikl mezi ním a manželem vyvedené ženy. Dokonce si nemyslí, že měla být vyhozena ze stadionu.

"Jsem rád, že jsou fanoušci zpátky v budově. Chyběla mi ta interakce, potřeboval jsem tu interakci, my hráči tu interakci potřebujeme," hodnotil kladně přítomnost fanoušků na zápase.

"Nemyslím si, že bylo potřeba někoho vyhazovat. Byla to slovní potyčka dvou dospělých mužů. Já si řekl svoje, on si řekl svoje a pak někdo přiskočil a také si řekl svoje," popsal neherní situaci ze zápasu v Atlantě.

"Nemyslel jsem si, že by měli někoho vyhodit, ale možná, že už měli pár drinků a možná, že by v tom pokračovali a ten zápas už by nebyl jenom o hře, takže rozhodčí udělali to, co museli," dodal svůj názor hvězdný hráč Lakers.

Související obsah

Fanouškům v Atlantě rozhodně nebylo po chuti, jak se zápas vyvíjel, což možná přispělo k vyostření konfliktu. Lakers totiž vyhráli 107:99.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.

Krátká zpráva

Sáblíková v závodě na 3 000 metrů pátá, opět vyhrála Schoutenová

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodě na 3000 metrů v Salt Lake City na 5. místě. Další zastávce Světového poháru vévodila Nizozemka Schoutenová, která vyhrála před druhou krajankou De Jongovou, třetí skončila Norka Wiklundová.

Krátká zpráva

Obránce Pardubic zapsal proti Třinci pět bodů, zlínský bek zase vstřelil hattrick

Hokejové Pardubice dokázaly ve 29. kole Tipsport extraligy porazit vedoucí Třinec. Přičinil se o to zejména obránce Košťálek, jenž si připsal pět asistencí. To Sparta zase padla s posledním Zlínem, za který zářil obránce Daniel Gazda. Zlínský bek vstřelil hattrick a navrch přidal jednu přihrávku. Výsledky Tipsport extraligy: Litvínov – Olomouc 3:4 Plzeň – Karlovy Vary 3:2 Vítkovice – Hradec Králové 1:2 v prodloužení Brno – Kladno 5:2 Pardubice – Třinec 6:3 Sparta – Zlín 4:6