MMA

McGregor nahodil udici. "Čudla" má do úlovků Attily Végha pěkně daleko

McGregor nahodil udici. "Čudla" má do úlovků Attily Végha pěkně daleko
Attila Végh a Conor McGregor se svými úlovky Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Attila Végh, Conor McGregor

Attila Végh není rozhodně jediný MMA zápasník, který odpočívá u rybaření. I Conor McGregor nahodil udici a svým úlovkem se neváhal pochlubit

McGregor po prohře na UFC 257 tráví čas s rodinou na palubě luxusní jachty ve vodách Perského zálivu. Takové příležitosti musel využít a zkusil štěstí při rybaření.“Rybařím na Moon Islandu se svou rodinu,“ napsal k sérii šťastných fotografií z rodinné aktivity. Připojil i fotku svého úlovku.

Téměř deseti palcová rybka není nic v porovnání s úlovky, které pravidelně tahá z vody slovenská MMA ikona Attila Végh. Třeba v květnu minulého roku ulovil tohodle obřího jesetera.


Co čeká v oktagonu zmíněné zápasníky dál, zatím není jisté. Conor McGregor chce v roce 2021 zůstat aktivní a spekuluje se o triologii s Dustinem Poirierem či Natem Diazem.

Související obsahAttila nezápasil už více než rok a do klece ho zatím nic lákavého netáhne. Pokud nepřijde nabídka, která se nedá odmítnout, plánuje boxerský debut. Prozatím se věnuje svým svěřencům, mezi kterými je i první Slovák v UFC Lajoš Klein.
 

VIDEO: Připomeňte si hlavní zápas UFC 257, kdy padl Conor McGregor:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události