Fotbal

Laštůvka neváhal a prodloužil. Dál bude střežit bránu Baníku

Laštůvka neváhal a prodloužil. Dál bude střežit bránu Baníku
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Jeden z nejstarších hráčů nejvyšší fotbalové ligy Jan Laštůvka kopačky na hřebík rozhodně nevěsí. Neváhal a s FC Baník Ostrava prodloužil smlouvu do konce příští sezóny.

38letý gólman v ostravě ještě chvíli zůstane. Novinku oznámil klub na svých stránkách.


"S panem Brabcem jsme byli domluveni za minutu, když to trošku přeženu. Byla to rychlovka, protože obě strany měly zájem se dohodnout. Chci tady pokračovat, cítím se dobře a jsem rád, že jsme se domluvili," 
vyjádřil se Laštůvka o prodloužení angažmá.

Související obsahHavířský rodák a bývalý reprezentant v Baníku začal v roce 2000. O čtyři roky později zde slavil ligový titul. Bylo to prozatím naposled, co se klubu takový úspěch povedl. Laštůvka je poslední aktivní hráč z titulové soupisky.


Poté ho kariéra zavedla do zahraničí. Zahral si v ukrajinském Šachtaru Doněck či v anglickém West Hamu. V roce 2018 se do Baníku vrátil a stráví zde minimálně ještě jednu sezónu.


V rove 2016 se mu v dresu Šachtaru povedla parádní trefa. Do brány soupeře se trefil z nepřímého volného kopu přes celé hřiště. Podle pravidel gól uznán nebyl, to však nebrání tomu, abyste si vzácný okamžik znovu vychutnali:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události