Limberský spílá sudímu: Nejsem ufňukanec, ale mohlo mi to ukončit kariéru

Hodně emocí vyvolala situace z prvního poločasu mezi Slovanem Liberec a Viktorií Plzeň. Nejdříve liberecký Koscelník hrubě fauloval Limberského a mohl být rád za žlutou. Chvilku poté však červená karta přišla a za podobný faul ji dostal Filip Kaša. To naštvalo i zkušeného plzeňského obránce.

"Málokdy reaguji na rozhodčí, ale tohle rozhodně nebylo přišlápnutí. Nejsem žádný ufňukanec, ale tohle mi mohlo ukončit karieru, jedu na šití...," napsal naštvaný Limberský na Instagramu, kde ukázal i svůj poraněný kotník.

Martin Koscelník fauloval 37letého obránce Plzně ve 29. minutě, a nakonec mu rozhodčí Zelinka ukázal po konzultaci s VARem pouze žlutou kartu.

Nicméně o pár minut později došlo k podobnému zákroku od plzeňského Filipa Kaši, následovala také žlutá karta, jenže tu pak sudí po zásahu videa tentokrát zrušil a domácího obránce poslal do sprch.

Stejně jako Limberský, musel i postižený záložník Liberce Michal Sadílek na šití. Verdikt sudího byl však tentokrát odlišný a západočeský tým tak musel dohrávat celý druhý poločas v deseti.

„Nejsem rozhodčí, vidím to trenérskýma očima a těžko se mi to hodnotí. Pro nás už je jedno, nemáme Kašu a prohráli jsme zápas. Je to specifické, že jednou rozhodne sudí ano a jednou ne, ale to se stává. Sledujeme to každý víkend na celém světě,“ řekl po zápase trenér Plzně Adrian Guľa, který musel skousnout krutou porážku od Liberce 0:2.