Super Bowl

Podívejte se na fantastickou show zpěváka The Weeknd v Super Bowlu!

Podívejte se na fantastickou show zpěváka The Weeknd v Super Bowlu!
Super Bowl 2021 - The Weeknd Zdroj: Profimedia

Jako každý rok se v rámci Super Bowlu odehrála legendární poločasová show. V minulost v ní vystoupili například Michael Jackson, Shakira, Beyonce, kapela Coldplay či U2. Letos si na svá bedra vzal show zpěvák The Weeknd.

Na stadion v Tampě bylo vpuštěno přes 24 tisíc lidí. Z těch tvořili zhruba 7,5 tisíce zdravotníci, kteří pomáhali s koronavirovým onemocněním. Všichni už byli kompletně naočkování. Kromě skvělého utkání, které vyhráli domácí, sledovali také výbornou podívanou v rámci poločasové show.

Zpěvák The Weeknd v rámci ní vytáhl své největší hity, které složil a se kterými dobýval hitparády po celém světě. Poprvé v historii Super Bowlu se stalo, že se celá show neodehrávala na hrací ploše, ale také na tribuně stadionu Raymond James.

The Weeknd neměl k dispozici žádného speciálního hosta a vystoupil tak sólo. Toto privilegium měla naposledy v roce 2017 Lady Gaga. 

Zdroj: Profimedia

Zajímavostí je, že zpěváci v rámci poločasové show vystupují bez nároku na honorář. Nutno ale podotknout, že zpívat na show, kterou sleduje okolo sta milionů diváků, je obrovskou prestiží. 

Podívejte se na poločasovou show zpěváka The Weeknd:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události