NHL

Problém jménem Patrik Laine: Nerespektuje trenérský tým

Problém jménem Patrik Laine: Nerespektuje trenérský tým
Patrik Laine Zdroj: Profimedia

Hokejový útočník Patrik Laine nezažívá v Columbusu zrovna nejšťastnější start. V posledním utkání proti Carolině seděl celou třetí třetinu, trenér ho odmítl nasadit. A důvod? Nerespektování pokynu trenérského štábu.

Zatím není jasné, s kým konkrétně se Laine slovně střetl. V utkání proti Hurricanes ovšem dostal nejmenší prostor na ledě v letošní sezóně, tedy 11 minut a 14 vteřin. 

Původně to vypadalo, že Laineho nechal kouč sedět kvůli chybě, ze které dala Carolina gól. Hlavní kouč Tortorella se ovšem vyjádřil, že k jeho posazení vedlo více faktorů.

Související obsah

O tom, že Laine měl konflikt s trenérem, s odstupem času informoval server The Athletic's Aaron Portzline. Tahle situace nemusí úplně Columbusu nahrávat. Lainemu končí po sezóně smlouva a je jasné, že se jej bude snažit vedení klubu udržet. Za finského hráče dali Blue Jackets v rámci výměny slušného hráče. Do Winnipegu zamířil Pierre-Luc Dubois. 

Laine přestoupil z Kanady do USA. V tamní konferenci probíhají tvrdé boje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.