Problémy českého forvarda. Přišel test na covid a tým ho stáhnul ze hry

Problémy českého forvarda. Přišel test na covid a tým ho stáhnul ze hry
Zdroj: profimedia.cz

Velká nepříjemnost potkala českého útočníka v dresu Vegas Golden Knights Tomáše Noska. 28letý hokejista měl totiž pozitivní test na koronavirus, což byl také důvod, proč nedohrál středeční utkání proti Anaheimu. Tým ho totiž v jeho průběhu stáhnul.

Hokejový tým Vegas Golden Knights trápí další problémy s koronavirem. Tentokrát se to přímo týká i českého hokejisty Tomáše Noska, který byl při středečním zápasu proti Anaheimu stažen ze hry přímo v jeho průběhu.

28letý forvard byl totiž pozitivně testován na koronavirus a tým tak musel začít plnit nastavené ligové protokoly. Nosek je však zároveň prvním hráčem NHL, který byl v letošní sezoně odvolán ze hry v průběhu utkání.

Související obsah

Golden Knights následně zrušili i všechny pozápasové rozhovory a v týmu dojde k trasování všech Noskových kontaktů se zaměstnanci klubu. 
 

"Okamžitě poté, co jsme byli upozorněni, že jeden z hráčů měl pozitivní test na covid-19, byl útočník Vegas Golden Knights Tomáš Nosek stažen ze hry, a to přesně v souladu s koronavirovým protokolem, jímž se liga řídí. Nosek byl okamžitě izolován od spoluhráčů a zároveň bylo ihned zahájeno trasování blízkých kontaktů," píše se ve zprávě od NHL.

Kvůli covidu nehrál klub z Las Vegas ani tři utkání na přelomu ledna a února. Další zápas hrají už v noci ze čtvrtka na pátek opět proti Ducks.

 

Ve středečním zápase se dařilo Ondřeji Palátovi z Tampy Bay:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události