MMA

Takhle se vyjadřuje UFC zápasník: Klein obdržel zprávu plnou vulgarit

Takhle se vyjadřuje UFC zápasník: Klein obdržel zprávu plnou vulgarit
UFC zápasníci Ilija Topuria a Lajoš Klein Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Lajoš Klein

Nadávky a urážky si vysloužil první Slovák v UFC od Ilii Topurii. Vulgarity Lajoš Klein obdržel jen krátce poté, co mu organizace neporaženého Španěla nabídla jako soupeře.

Topuria (10-0) má před sebou zdárnou kariéru. V kleci ukončil 9 z 10 soupeřů a jen jedno vítězství ukořistil na body. Rozhodně patří ke slibným prospektům pérové váhy, ale ke slovníku šampiona má daleko.Ľudovit “Lajoš“ Klein (17-2) zveřejnil vulgární zprávu plnou nenávisti, kterou od 24letého fightera obdržel. Trash-talk k MMA tak nějak patří, ale tohle je už za hranou:

 

“Prvně pošleš svojí d***u, aby mě urážela a pak posíláš děti! Jsi slaboch. Člověk, co používá nebo užívá steroidy, nikdy nebude silný. Jen mentálně slabý. Máš modrý pás v BJJ, já jsem tvůj pán. Jsi odpad, idioti jako ty mi můžou zavazovat tkaničky. Běž do pr***e! Můžeš jen dál prosit o moje sperma a postavit se do řady k***o.“

Související obsah

Zpráva přišla jen krátce poté, co Klein oznámil, že právě Topuria by mohl být jeho příštím soupeřem. Ten však zápas prý odmítá, neboť cílí na výše postavené borce. Pověstný Kleinův kop na hlavu by mu mohl překazit bezchybnou bilanci.


Klein trénuje pod vedením slovenské ikony Attily Végha. Ten si byl jeho vstupem do UFC jistý už v roce 2019, podívejte se:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události