Fotbal

Odjede zraněný Neymar do Brazílie? Může ho to vyléčit, říká kouč PSG

Odjede zraněný Neymar do Brazílie? Může ho to vyléčit, říká kouč PSG
Neymar si karneval užíval plnými doušky | Zdroj: Profimedia

Neymarova případná rekonvalescence v Brazílii dostává reálnější obrysy. Útočník Paris Saint-Germain si totiž kvůli zranění nezahraje minimálně dva týdny a sám kouč Pařížanů Mauricio Pochettino v jeho odjezdu nevidí velký problém

Neymar si v posledním zápase proti Caen poranil tříslo a PSG bude chybět minimálně 15 dnů. Záleží ale, jak se bude zranění léčit. Teoreticky to tak může být i měsíc, co se Brazilec na trávník nedostane.


Hodně zajímavý fakt je, že Neymar utrpěl zranění ve stejnou dobu jako v předchozích pěti letech a může tak teoreticky opět zamířit do Brazílie, kde již v minulosti v tomto období slavil narozeniny své mladší sestry nebo se zúčastnil karnevalu v Riu de Janeiru.

Související obsahOstatně s tím, že by Neymar případně opustil Paříž, nemá problém ani nový kouč PSG Mauricio Pochettino. "Nevím, jestli Neymar během léčení požádá o vycestování do Brazílie. Bude záležet na zdravotní zprávě. Každopádně změna prostředí by mu mohla třeba pomoct, aby se rychleji zotavil," prohlásil argentinský trenér, který se pařížského velkoklubu ujal od začátku ledna.Fanoušci se sice smějí, že další Neymarova absence už jistě není náhodou. Nicméně podle trenére Pochettina je Brazilec ze svého zranění opravdu rozmrzelý, zejména proto, že přijde minimálně o první osmifinálový zápas proti Barceloně v Lize mistrů.

Související obsah"Hodně se těšil, že si zahraje proti Barce, Je to pro něj škoda. Teď je fakt smutný. Neymar je stvořen pro takové velké zápasy. Jeho ztráta i absence Angela di Marii (záložníka PSG) je pro nás klíčová, ale musíme se s tím nějak vypořádat," uzavírá kouč Paris Saint-Germain.

Pokud není Neymar zraněný, tak na hřišti většinou válí. Takhle pomohl sestřelil v lize Montpellier:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události