MMA

Po Procházkovi bude mít nový zápas v UFC i Dvořák! S kým se utká?

Po Procházkovi bude mít nový zápas v UFC i Dvořák! S kým se utká?
UFC zápasník David Dvořák | Zdroj: Instagram / UFC

V pátek oznámil nový termín zápasu Procházka, který se utká první květnový den s Reyesem. Podle nových informací by se ve stejný měsíc měl v UFC potřetí představit také David Dvořák.

Krátce poté, co se Dvořák v žebříčku muší váhy posunul na desáté místo, se objevila nová výzva. Tou má být Brazilec Raulian Paiva. Jako první informaci zveřejnil na Twitteru Marcel Dorff, který se zpravidla nemýlí. UFC bitvu zatím oficiálně nepotvrdilo. Zato soupeř Paiva už na svých sociálních sítích nabídl malé vodítko. Přidal fotku, jak podepisuje smlouvu k zápasu. Ten se má uskutečnit 22. května. A za nedlouho tak učinil i Dvořák.
David Dvořák (19-3) si v nejprestižnější MMA organizaci připsal dva starty a v obou případech se mohl radovat z výhry na body. V současnosti má ranař přezdívaný Undertaker 15 vítězství v řadě. S každým posunem ale přichází těžší a těžší zkoušky.

Když se Paiva (20-3) dostavil do UFC, měl na kontě dvanáct vítězství v řadě. Debut mezi elitou mu ovšem nevyšel, když jen těsně prohrál na body. Ani jeho druhý pokus neskončil úspěchem, neboť kvůli nepříjemnému zranění musel z boje předčasně odstoupit.

Související obsah

Po dvou neúspěších přišly dvě výhry, které pětadvacetiletému Brazilci zařídily jedenáctou příčku v rámci muší váhy v UFC. Nachází se tedy jen jednu pozici za Davidem.


 
Dvořák zápasil naposledy v září 2020. Po vyhraném zápase s Jordanem Espinosou se přesunul do nemocnice, ale cenné vítězství shrnul v pozápasovém videu: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události