Aubameyang sestřelil Leeds hattrickem, United nečekaně klopýtli!

Fantastické představení za sebou má Pierre-Emerick Aubameyang, který hattrickem sestřelil Leeds. Překvapivě pouhý boj získali hráči Manchesteru United na půdě předposledního West Bromwiche.

Arsenal v souboji s tabulkovým sousedem z Leedsu rozhodl už v první půli, kdy se třikrát prosadil. Dvakrát z toho Aubameyang, který svůj druhý zásah zaznamenal z penalty.

Dvě minuty po vstupu do druhé půle se znovu pověsil hlavou do centru kapitán londýnského mužstva a dovršil hattrick. Nováček z Leedsu se poté dokázal dvakrát prosadit, ale na větší stíhací jízdu už mu nezbyl čas.

West Bromwich začal boj s favoritem parádně, už ve druhé minutě se prosadil Diagne a Manchesteru chvíli trvalo, než se dostal do hry. Krátce před poločasem ale srovnal perfektní ranou Fernandes.

Ve druhé půli měli hosté více ze hry, ale selhávali v koncovce. Při Maguirem pak nestálo ani štěstí, když trefil jen tyč. Díky tomu má městský rival City náskok sedmi bodů.