Ani na pátý pokus to nevyšlo. Remeš ve francouzské lize opět nevyhrála

Fotbalisté Remeše procházejí velice špatným obdobím sezony. Nezměnilo to ani sobotní utkání proti Saint Etienne, ve kterém hosté nakonec pouze remizovali 1:1 a nevyhráli už popáté v řadě.

Remeš hraje od začátku února hodně mizerně a aktuálně v lize nevyhrála už čtyři utkání v řadě.

Do toho jí ještě nevyšlo pohárové střetnutí s Valenciennes, kde taktéž padla 3:4 a skončila ve třetím kole.

Sobotní zápas proti St. Etienne vypadal, že by mohl klapnout za tři body, což naznačil gólem v 72. minutě El Bilal Toure, jenže domácí ještě stihli v závěru srovnat.

Na konečných 1:1 totiž zkorigoval Charles Abi minutu před koncem, a oba týmy si tak připisují po bodu. V tabulce Ligue 1 mají stejně bodů a jen o skóre drží třináctou pozici hráči Remeše.

Francouzská Ligue 1:

Saint Etienne - Remeš 1:1 (0:0)

Nantes - Marseille 1:1 (0:0)

V pátečním zápase Lyonu s Brestem udělal brankář Brestu Sebastien Cibois obrovskou hrubku: