Golf

Měl Tiger Woods za volantem alkohol? Policie už má jasno

Stál za vážnou nehodou Tigera Woodse alkohol? Tahle otázka zajímala nejednoho příznivce golfového šampiona. Losangeleská policie, která případ řeší, ale má už jasno a 45letý Američan byl čistý.

"Nebyl opilý, tuto variantu můžeme vyloučit," prohlásil do médií šerif okresu Los Angeles Alex Villanueva. Stejně se vyjádřil i v případě jiných omamných látek.

Podle prohlášení policie narazil Tiger Woods se svým SUV vozidlem do svodidel, následně vylétl do protějšího pruhu, kde se několikrát otočil a spadl ze silnice.

Související obsah

„Bezohledné řízení vypadá jinak, tohle byla čistě jenom nehoda," dodal šerif, který následně naznačil, že vítězi 15 major trofejí nehrozí žádné trestné stíhání.

Maximálně se tak mohl dopustit přestupku, pokud vyšetřovatelé určí, že Tiger Woods překročil povolenou rychlost nebo se nedostatečně věnoval řízení.

Co tak momentálně golfového šampiona nejvíce trápí, je jeho zdraví. 45letý Woods je sice ve stabilizovaném stavu, utrpěl ale vážná zranění dolních končetin.

Související obsah

Slavný golfista měl po autonehodě otevřené zlomeniny pravé dolní končetiny a další četná poranění chodidla a kotníku. Na operačním sále mu pak byla do nohy vložena kovová opora a kosti v chodidle byly zpevněny šrouby a čepy.

Podle rozsahu zranění to s případným návratem Tigera Woodse k profesionálnímu golfu nevypadá příliš optimisticky.

Související obsah

Na druhou stranu se nemusí bát žádného trestu, jako v minulosti, kdy v roce 2017 za bezohlednou jízdu pod vlivem dostal podmínku.

Nehodě Tigera Woodse se věnovala i naše reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události