Fotbal

Los EL nabízí atraktivní soupeře, zahraje si Slavia proti United nebo Arsenalu?

Los EL nabízí atraktivní soupeře, zahraje si Slavia proti United nebo Arsenalu?
Zdroj: Profimedia

Páteční los pro osmifinále Evropské ligy může pražské Slavii přiřadit dalšího hodně atraktivního soupeře. V této fázi soutěže se navíc už jen těžko hledá "hratelný" protivník. Přesto se v osudí některá zajímavá jména objevují. Tak koho sešívání dostanou?

Na úvod je potřeba říct, že dnešní los už nemá žádná omezení. Nikdo není nasazený jako v předchozím kole, stejně tak neplatí, že proti sobě nemůžou hrát celky ze stejné země.

Slavia Praha tak může dostat kohokoliv z patnácti soupeřů. V osudí jsou samozřejmě další silné týmy z Premier League, které by si sešívání opět přáli.

Do osmifinále totiž postoupil Arsenal, Manchester United i Tottenham. Zajímavá je pak i italská dvojice AC Milán a AS Řím.

Související obsah

Naopak jako potenciálně hratelné se jeví týmy jako Granada a Molde. Nicméně právě Molde dokázalo vyřadit německý Hoffenheim, španělský celek pak při své první účasti v evropských pohárech dokonce slavnou Neapol.

Los osmifinále Evropské ligy začíná dnes od 13. hodin.

Podívejte se na sestřih zápasu, ve kterém Slavia porazila v Evropské lize Leicester 2:0 a zajistila si postup:Tyto týmy jsou v osudí:

AC Milán
Ajax Amsterdam
Arsenal
AS Řím
Dinamo Záhřeb
Dynamo Kyjev
Glasgow Rangers
Granada
Manchester United
Molde
Olympiakos Pireus
Slavia Praha
Šachtar Doněck
Tottenham
Villarreal
Young Boys Bern

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události