Hokej

Kluky v ručníku nevídám, do šatny moc nechodím, říká manažerka Sparty

Hokejová Sparta bojuje s Třincem o Prezidentský pohár a zároveň vedení hokejového klubu musí aktuálně řešit, zda se extraliga opět přeruší. Je možné, že se na tři týdny zastaví veškerý profesionální sport. "Pevně věříme, že se to nestane," říká generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Ve čtvrtečním zápase hokejová Sparta vzdala hold složkám Integrovaného záchranného systému. Po vzoru americké NHL tuto poctu vykonala už podvanácté. K zápasu Pražané nastoupili ve speciálních dresech. "Na těch dresech je text děkovačky a autorem designu je náš marketing," prozradila Snopková Haberová.

V pražském klubu působí už dva roky, a tak mnohé napadá, jak probíhá spolupráce s partou hokejistů. "Já do šatny chodím velmi minimálně a vždy po dohodě s trenéry. Kluci to ví, takže se nestane, že by tam zrovna běhali v ručníku," říká s úsměvem pohledná šéfka hokejové Sparty.

Pochvaluje si také spolupráci s bývalými hokejisty, působícími nyní také v managmentu českého velkoklubu. "Petr Ton a Jarda Hlinka řeší na Spartě sportovní agendu a já s klukama vycházím velmi dobře. Pracujeme spolu denně. Pravidelně spolu také jezdíme na venkovní zápasy," vypráví o spolupráci s bývalými hokejisty.

Související obsah

Sparta je aktuálně na druhém místě extraligy o čtyři body za vedoucím Třincem. Ocelářům chybí dohrát ještě pět zápasů, zatímco Spartě už jen čtyři, takže pražský celek musí doufat v několik zaváhání rivala ze Slezska, aby mohl pomýšlet na výhru základní části.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události