Fotbal

Slávisté reagují na los: Přáli si spíše United, ale i s Rangers jsou spokojení

Slávisté reagují na los: Přáli si spíše United, ale i s Rangers jsou spokojení
Zdroj: Profimedia

Soupeřem fotbalové Slavie v osmifinále Evropské ligy bude tým Rangers FC ze skotského Glasgow. Slávisté se o výsledku losu dozvěděli při cestě domů a jsou spokojení, ale ještě větší radost by jim udělal Manchester United.

Když byl na pozápasové tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský tázán, kterého soupeře by si přál, uvedl, že by se rád vrátil na Britské ostrovy. Konkrétně zmínil Rangers a Manchesteru United. Jeho přání se tedy splnilo, jelikož los přisoudil sešívaným právě lídra skotské ligy.

Hráči Slavie se samozřejmě zajímali, s kým se utkají příště a na výsledek losu reagovali ještě z letadla. Tady jsou reakce čtyř členů slávistického kádru:

Trenér Jindřich Trpišovský

"Jsem nadšený a spokojený samozřejmě. Mají krásný stadion a ve Skotsku jsme ještě nebyli, takže já jsem maximálně spokojený."

Útočník Jan Kuchta

"Skvělé! Čekal jsem, že dostaneme Arsenal nebo United ale tohle je taky dobrý soupeř."

Záložník Nicolae Stanciu

"Rangers jsou dobrý tým. Bude to pro nás důležitý zápas a těžký test. Je to dobrý los, škoda, že nehrajeme s fanoušky, protože by byla skvělá atmosféra jak v Edenu, tak i v Glasgow."

Autor vítězné branky Lukáš Provod

"United to nejsou, přál jsem si United, ale myslím si, že skvělý tým. Zase pojedeme na Ostrovy, takže super."

Související obsah

Slávisté by raději změřili síly se slavným Manchesterem, ale skotský celek je hratelný, takže možná se sešívaní dočkají v dalším kole.

Výhru a postup nad Leicesterem vystřelili Slavii Provod a Sima:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události