MMA

VanZantová znovu provokuje! V Miss mokré tričko by se neztratila

VanZantová znovu provokuje! V Miss mokré tričko by se neztratila
Paige VanZantová provokuje sexy videem u bazénu Zdroj: koláž tn.cz / aparat, paigefanzant.com

Bojovnice Paige VanZantová znovu provokuje, a to pikantním videem, ve kterém poodhalila své přednosti a které uniklo na internet. V soutěži Miss mokré třičko by se rozhodně neztratila!

Bývalá UFC zápasnice, královna sociálních sítí a dnes boxerka bez rukavic v organizaci BKFC dlouho odolávala volání fanoušků o zřízení účtu OnlyFans."Nebudu zřizovat OnlyFans, protože zkrátka takové věci já dělat nechci," vysvětlovala.
Místo toho však spustila vlastní platformu, kde přidává pikantnější obsah. A jeden takový pořádně rozvířil vody. Usměvavá princezna bojovnice na něm vystupuje z bazénu a na sobě má pouze obtažené tričko, které odhaluje tvary jejího poprsí. Na platformě paigefanzant.com nasdílela upoutávku a nabídla video ke stažení. Nicméně odvážná nahrávka utekla na internet.
VanZantová se netají tím, že v roce 2018 si nechala svůj hrudník upravit. "Ano, mám zvětšená prsa. Jsem žena a vždy jsem je chtěla. Nikdy nenarostly, tak jsem si je koupila," komentovala před lety kosmetickou úpravu.

Související obsahA zdaleka to není poprvé, co se svými křivkami chlubí. Její Instagram je odvážných fotek plný. Například během první vlny koronaviru si čas zpříjemnila nahým pózováním s manželem Austinem Vanderfordem.
Související obsah

  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události