Fotbal

Ve West Hamu doufají v příchod Simy, šéf Slavie odmítá miliardu korun

Ve West Hamu doufají v příchod Simy, šéf Slavie odmítá miliardu korun
Zdroj: Profimedia

Talentu fotbalové Slavie Abdallaha Simy si všímá čím dál více klubů a jeho gól proti Leicesteru ho opět zviditelnil. Ve West Hamu proto už spekulují o jeho příchodu a hovoří se o jedné miliardě korun. Tuto částku však šéf Slavie Jaroslav Tvrdík odmítá.

Přestupy z Liberce do Slavie už se staly evergreenem všech přestupových období a nová přestupová trasa se rýsuje také mezi Slavií a West Hamem. Kladiváři jsou totiž nadšení ze svých českých posil Součka a Coufala a dá se očekávat, že budou chtít v Edenu najít další poklad.

Nejžhavějším zbožím v týmu Slavie je nyní ofenzivní tahoun Abdallah Sima a twitterový účet West Ham News, který informuje o novinkách z londýnského klubu, v pátek před půlnocí oznámil, že Slavia by ho prodala za něco málo přes jednu miliardu korun.

"West Hamu bylo řečeno, aby zaplatil 35 milionů liber, pokud chce získat Abdallaha Simu, eso Slavie Praha. Český klub se poučil ze svých chyb, když prodal Součka a Coufala tak levně," stálo v twitterové zprávě.

Pokud by Sima za tuto částku přestoupil, zdvojnásobil by tím rekord české ligy. Jenže předseda představenstva pražské Slavie Jaroslav Tvrdík tuto spekulaci brzo ukončil. Sám na tento tweet reagoval slovy: "Omlouvám se, ale tato zpráva není pravdivá."

Související obsah

Slavii se zkrátka nelíbí, že do West Hamu prodala dva hotové hráče, kteří tam září a na britské poměry přišli za pakatel. Tentokrát by chtěli na přestupu vydělat i sešívaní, a tak možná částka, za kterou by slávistický klenot odešel, stále stoupá.

Abdallah Sima se jedním gólem zasloužil o postup Slavie v Evropské lize přes Leicester:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události