Golf

Drž se Tigere! Golfisté šli do červena. Dojatá legenda vše sledovala u TV

Drž se Tigere! Golfisté šli do červena. Dojatá legenda vše sledovala u TV
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

S velice milou podporou se vytáhli golfisté na okruhu PGA. Ti si totiž ve finálový nedělní den navlékli typický úbor Tigera Woodse. Zraněná golfová legenda pak vše sledovala z televize a byla hodně dojatá.

Červené triko je pevnou součástí kariéry 15násobného vítěze golfových major turnajů. Tiger Woods ho nosí pravidelně během finálových dnů.
 

Nicméně nyní leží po vážné autonehodě v nemocnici, a tak se jeho kolegové rozhodli, že ho na dálku podpoří. Všichni golfisté se tak v neděli oblékli do červena.

Související obsah

Učinil tak i Rory McIlroy, jehož outfit byl téměř identický, jako v případě golfové legendy.
 

Sám Tiger Woods pak vše sledoval u televize v nemocnici a byl hodně naměkko. "Těžko se vysvětluje, jak dojemné bylo, když jsem zapnul televizi a viděl jsem všechny ty červená trička. Chci říct každému hráči a fanouškovi, že mi opravdu pomáháte se dostat z této těžké chvíle," napsal dojatý 45letý golfista.
 

Woods má po autonehodě vážné poraněné dolní končetiny, policie však vyloučila, že by za jeho bouračkou byl alkohol nebo jiné omamné látky.
 

Související obsahPGA turnaj Workday Championship vyhrál Woodsův krajan Collin Morikawa. Naopak ve stejnou dobu hraný ženský turnaj LPGA v Gainbridge ovládla Nelly Kordová.

Nehodě Tigera Woodse se věnovala i naše reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události