Atletika

Trable atletky: Tinder mi zrušil propojení, nemůžu se seznámit

Trable atletky: Tinder mi zrušil propojení, nemůžu se seznámit
Zdroj: Profimedia

Poněkud zvláštní problém musí řešit česká talentovaná atletka Sabina Duchoslavová. Ta se totiž nejdříve dozvěděla, že je pozitivní na covid-19, následně se jí z oblíbené seznamovací aplikace smazaly její kontakty. A to je pro mladou dívku v dnešní době jistě zásadní problém.

Pro 20letou vícebojařku jde tak o dvojnásobnou komplikaci, nejenže musí být v nucené izolaci, nově si ani nemůže dopisovat se svými propojeními na aplikaci Tinder.


"To je den, zjistila jsem, že jsem pozitivní, ale co je horší, že mi Tinder smazal všechna propojení," napsala Duchoslavová smutně na Twitter. Následně ironicky podotkla, že jí mohly zůstat kontakty alespoň v rámci okresu.

Talentovaná atletka závodí zejména ve víceboji, v minulém roce si pak zapsala osobní rekord v sedmiboji, který má hodnotu 4539 bodů.

O nápadníky nemá rozhodně nouzi ruská atletka Darja Klišinová:

Aplikace Tinder je mezi sportovci zvlášť populární. Díky tréninkovému vytížení ji používají k navazování vztahů a domlouvají si přes ni různá rande. Mezi celebritami se na Tinderu objevila například Agáta Hanychová. Ve světě pak před několika lety také zpěvačka Katy Perry. 
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události