Fotbal

Nový pár na obzoru! Randí spolu děti českých sportovních legend

Děti dvou legendárních českých sportovců spolu randí! A o koho jde? Nový pár tvoří dcera Pavla Nedvěda a syn tenisty Petra Kordy. Sebastian Korda a Ivana Nedvědová dávají svou lásku najevo na svých sociálních sítích.

Sebastian Korda prožívá v současné chvíli povedené období na okruhu ATP. A nejspíš mu k tomu nepomáhá pouze otec a trenér v jedné osobě Petr, ale také jeho láska Ivana Nedvědová!

O svém vztahu informovali na Instagramu, kde si k fotkám navzájem posílají srdíčka. Navíc Sebastian zveřejnil video, kde v roušce líbá tvář Ivany. Nicméně si povzdechl nad současnou situací, která párům zrovna neprospívá.

Související obsah

"Rok 2021 je boj," napsal 20letý tenista. Odpověď o tři roky starší přítelkyně na sebe nenechala dlouho čekat. "Ještě další čtyři týdny," připsala Nedvědová.

Oba se znají už od mala, když spolu vyrůstali na Floridě, kde žije Kordovic rodina a Ivana Nedvědová tam s rodinou trávila spoustu času. Ale život s tenistou v této době není žádný med. Zatímco Ivana žije v Praze, Sebastian cestuje po turnajích po Evropě. Vzhledem ke koronavirovým opatřením ho ale na turnajích doprovázet nemůže.

Sebestaian Korda minulý týden startoval na turnaji v Montpellieru, kde vyřadil i Tsongu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události