Fotbal

Trpišovský má problém! Za prokopnuté dveře ho řeší disciplinárka

Slavia v posledním kole Fortuna ligy zvítězila na hřišti Slovácka 3:2, možná i díky poločasovému kopu trenéra Jindřicha Trpišovského, který možná i díky tomu své svěřence probral. Nicméně teď jeho extempore řeší disciplinárka.

Disciplinární komise zahájila řízení s hlavním koučem Slavie za nesportovní chování, konkrétně poškození zařízení stadionu. Trpišovského nejspíše čeká finanční pokuta, ale na střídačce Pražanů chybět nebude.

V době kopu prohrávali slávisté 1:2 a Trpišovský byl zřejmě hodně rozohněn. Vše odnesly dveře od kabiny hostů. Pražský celek nakonec zápas otočil a stále drží ligovou neporazitelnost a suverénně vládne Fortuna lize. Sešívání v lize neprohráli dokonce už 33 zápasů.

Disciplinární komise bude řešit také chování Pavla Dreksy z Brna, který počastoval rozhodčí v zápase se Zlínem pár nadávkami. Komise dále rozhodla o stopce na dva zápasy pro jabloneckého Vladimira Jovoviče. Další hráči budou stát jeden zápas za čtyři žluté karty.

Související obsah

Slávisté prožívají skvělé období. Fortuna ligu vedou naprosto v pohodě a navíc se přes Leicester dostali už do osmifinále Evropské ligy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události