Snowboardcross

Eva Samková po triumfu: Mám splněno, ale dupat do toho budu dál

Podívejte se na první slova skvělé Evy Samkové, která ovládla Světový pohár v gruzinské Bakuriani i průběžný žebříček. Před kamerou ji samozřejmě nechyběl ikonický knírek.

Triumfu předcházel pád při tréninku. "Včera jsem měla ještě trochu pád, před kvalifikací. Bouchla jsem se do hlavy a spadla jsme na záda. Vlastně to byl docela velký pád na moje poměry," přiznala Sámková.
 


Lehké pohmožděniny ji však ve finále neomezovaly a nakonec si dojela pro skvělé první místo. Ostřílená Samková však přiznala, že byla na trati trochu nervozní. Byla totiž připravená na jízdu ve vleku, ale nakonec od poloviny trati skupinu vedla.


"No ve finále se povedlo, že jsem jela vepředu a byla jsem hrozně nervózní, že mě předjedou. Snažila jsem se být co nejmenší a nejrychlejší. A naštěstí to vyšlo," radovala se šampionka z roku 2019.


Podívejte se na finálovou jízdu Světového poháru v Bakuriani:
Vítězstvím ve čtvrtečním závodě Světového poháru si zajistila první místo v průběžném pořadí. Před největší rivalkou Michaelou Mioliovou drží náskok pěti bodů, ale už v pátek ji čeká druhý závod a nový boj.
 

"Jsem hrozně ráda, že to první místo dneska vyšlo. Mám tak trochu odfajfknuto, ale to neznamená, že zítra nepojedu. Samozřejmě do toho budu dupat," avizovala česká závodnice.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události