Fotbal

Červenější kartu neuvidíte. Obránce Wolfsburgu předvedl nechutný zákrok

Obránce Wolfsburgu musel mít před očima pořádně rudo. V německé Bundeslize totiž Paulo Otavio zastavil soupeře totálně zbytečným zákrokem, za který by viděl červenou kartu i od slepého.

Běžel nastavený čas druhého poločasu, když Hoffenheim po výborném výkonu Pavla Kadeřábka vedl 2:1 nad Wolfsburgem.


V tu dobu se na bránu řítil také střídající záložník Munas Dabbur, který chtěl zasadit Vlkům třetí ránu. Do vápna však nedoběhl, za ním se totiž objevil brazilský obránce Paulo Otavio, který měl v tu chvíli asi pořádně pocuchané nervy.

Související obsahDo fotbalisty Hoffenheimu zajel skluzem zezadu bez jakéhokoliv zájmu získat balón. Výsledkem byla asi jedna z nejjasnějších červených karet v historii a Wolfsburg šel do desíti. Situace je o to víc nepochopitelnější, že do konce zápasu zbývalo asi dvacet vteřin a výsledkem zákroku 26letého krajního beka tak byl pouze předčasný odchod do sprch a vidina, že možná dostane za svoje počínání dodatečně ještě další trest než jen jedno utkání.

Související obsah

Hoffenheim si tak pohlídal vítězství 2:1 a kromě červené karty pro Otavia byly k vidění i dvě asistence od českého fotbalisty Pavla Kadeřábka, který tak svému týmu výrazně pomohl ke třem bodům.

Nedělní výsledky německé Bundesligy:

Kolín nad Rýnem - Werder Brémy 1:1 (0:0)

Bielefeld - Union Berlín 0:0 (0:0)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události