Sparta v odloženém klání porazila Příbram. Na trávník se vrátil Hložek

Pražská Sparta zvládla dohrávku nedávno odloženého střetnutí s Příbramí a zvítězila jednoznačně 4:0. Po dlouhém zranění se vrátil Adam Hložek.

Sparta potvrdila roli papírového favorita. Skórovala dvakrát už v první půli. Nejprve hlavou zamířil přesně mladší Krejčí a o dalších deset minut později se obdobným způsobem prosadil Kozák.

Ve druhé půli si letenský tým hlídal náskok. Poprvé od listopadového zranění nastoupil na půl hodiny mladík Hložek.

Domácí nakonec definitivně rozhodli v 81. minutě, když se trefil střídající Karabec. Gólový účet pak v nastavení dokonal smolným vlastencem Karabec.