Hokej

Litvínovský matador dostal stopku. Neudržel nervy a seknul soupeře

Litvínovský matador dostal stopku. Neudržel nervy a seknul soupeře
Zdroj: Profimedia

Litvínovský matador Viktor Hübl si nezahraje čtvrteční druhý zápas v předkole play-off Tipsport extraligy. Zkušený útočník totiž ve včerejším utkání seknul protihráče Jakub Lva z Hradce Králové a disciplinární komise mu vystavila stopku na jeden zápas.

42letý hokejista fauloval Jakuba Lva v 55. minutě. Nicméně zákroku si rozhodčí nevšimli. Disciplinárka tak začala případ řešit až na stížnost ze strany Mountfiledu, podle kterého utrpěl Lev zranění.

"V přerušené hře, v reakci na předchozí přistrčení, cíleně sekl holí protihráče Jakuba Lva do pravé rukavice," píše se v rozhodnutí disciplinární komise vedené Viktorem Ujčíkem.

Související obsah

Komise tak Hüblovi udělila jednozápasový trest a útočník Litvínova si tak nezahraje čtvrteční zápas série proti Hradci Králové. Mountfield ve středu vyhrál 2:0 a vede tak 1:0 na zápasy.

Hokejista Viktor Hübl nedávno poskytl Nova Sport exkluzivní rozhovor:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.