NBA

V NBA se přepisovala historie! Hned pět hráčů zaznamenalo triple double

V zámořské basketbalové NBA se poprvé v historii povedlo pěti hráčům zazářit a zapsat si triple double. Hned dva z nich padly v zápase mezi Milwaukee a Washingtonem.

Ani fantastický výkon Russela Westbrooka nakonec nestačil. Zapsal sice úžasných 42 bodů, které doprovodil deseti doskoky a dvanácti asistencemi.

Převálcoval jej Giannis Antetokounmpo. Řecký obr nasázel třiatřicet bodů a dodal jedenáct doskoků a asistencí. Bucks v samotném závěru uhájili náskok před tlačícími Wizards.

Brooklyn zvládl odrazit nápor Detroitu a nakonec si připsal trochu překvapivě těsnou výhru. Už devátý triple double v sezóně zaznamenal James Harden (24-10-10).

Související obsah

Rozjíždějící se Oklahomu přibrzdili newyorští Knicks. Hrdinou zápasu byl Julius Randle, který započal následnou show a přehlídku triple doublů. 

Tým z Madison Square Garden v Oklahomě vyhrál jednoznačně, Randle zaznamenal 26 bodů a po dvanácti doskocích a asistencích.

Po pěti zápasech bez porážky zaváhal Phoenix. Triumf Indiany táhl Domantas Sabonis, který ke dvaadvaceti bodům přidal třináct doskoků a deset asistencí.

Blízko k tomu, aby se stal šestým "triple doublistou" byl i Nikola Jokič, kterému chyběly jen dva doskoky. Ani jeho 26 bodů a 11 asistencí nakonec nestačilo.

Proti byl Dallas, který táhl 21 body, pěti doskoky a 12 asistencemi Luka Dončič. Nuggets tak klopýtli po pěti vítězstvích.

Výsledky NBA:

Oklahoma – NY Knicks 97:119

Brooklyn – Detroit 100:95

Charlotte – Toronto 114:104

Washington – Milwaukee 119:125

Atlanta – Sacramento 121:106

Minnesota – Portland 121:125

Denver – Dallas 103:116

Phoenix – Indiana 111:122

V tomto kole hráči zářili, parádní kousky předváděli také na Utkání hvězd:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události