Fotbal

Slavný pár hlásí konec! Láska Casillase a televizní hvězdy vyprchala

Slavný pár hlásí konec! Láska Casillase a televizní hvězdy vyprchala
Iker Casillas a jeho žena Sara Zdroj: koláž TN.cz/profimedia

Tahle zpráva vyvolala u některých sportovních fanoušků doslova šok. Slavné manželství bývalého brankářem Ikera Casillase a televizní reportérky Sary Carbonerové se totiž rozpadá. Sami rodiče dvou dětí to oznámili na sociálních sítích.

"Jsme nesmírně hrdí na rodinu, kterou jsme vytvořili a na lásku, která nás tolik let naplňovala štěstím. Nyní se sice už ubírá různými, ale ne vzdálenými cestami. Respekt, náklonnost a přátelství zůstanou,“ sdílela dvojice na sociálních sítích.Poměr mezi gólmanem Ikerem Casillasem a televizní hvězdou Sarou Carbonerovou se provalil vskutku originálním způsobem. V roce 2010, kdy Španělsko získalo na fotbalovém mistrovství světa titul, dělala dnes 37letá brunetka rozhovor s dojatým brankářem Casillasem.

Související obsah

Ten se snažil být nejdříve profesionální, ale pak se v zápalu emocí neudržel a reportérku vášnivě políbil, což viděly miliony lidí na obrazovkách a pár si ihned získal mnoho fanoušků po celém světě.

Bohužel v posledních letech oba zmiňované provázely zdravotní problémy. Bývalý brankář Realu Madrid a Porta musel kvůli infarktu v loňské sezoně ukončit kariéru.

Související obsah

Jeho milovaná polovička pak zase bojovala s rakovinou.
 

Nyní se slavný pár rozhodl, že půjde od sebe. Nicméně stále se bude společně podílet na výchově jejich dvou synů - sedmiletého Martina a čtyřletého Lucase.

Real Madrid, kde Casillas strávil většinu své kariéry, získal v minulé sezoně ligový titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparťané si smlsli na Mountfieldu, Vítkovice porazily Kometu

Hokejová Sparta Praha doslova rozdrtila ve 26. kole Tipsport extraligy Hradec Králové. Sparťané nakonec porazili domácí Mountfield 8:3. Hattrickem a celkově pěti body se blýskl útočník Filip Chlapík. Další výsledky Tipsport extraligy: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:0 Litvínov - České Budějovice 3:2 Vítkovice - Brno 3:2 Liberec - Plzeň 4:2