MMA

Bývalý Procházkův soupeř před soudem: Čelí trestu za pašování drog

Bývalý Procházkův soupeř před soudem: Čelí trestu za pašování drog
Jake Heun (vlevo) v zápase se Smealinhem Ramou Zdroj: Profimedia

O pořádný kus údajně překročil hranici zákona MMA zápasník Jake Heun, který dříve změřil síly s Jiřím Procházkou. Američan byl obviněn z pašování drog za účelem prodeje a hrozí mu dlouhý pobyt za mřížemi.

Podle informace Knockdown News byl MMA veterán obviněn ze dvou případů pašování a držení drog. Do Austrálie měl mezi roky 2019-2020 pašovat metamfetamin a další látku, která je využívána k výrobě narkotik.


 

33letého zápasníka čeká soud 4. května. Vzhledem k přísné australské protidrogové politice může bojovníkovi hrozit dlouhý pobyt za mřížemi. Za převoz  "commercial quantity" může dle zákona čelit až doživotí.

Související obsahRodák z Alijašky má za sebou úctyhodnou kariéru, během které prošel několik předních organizací včetně UFC a japonského Rizinu. Poslední zápasy asbolvoval v roce 2019 a připsal si hned tři výhry. Před tím, v roce 2018, však v Japonsku změřil síly s českým samurajem Jiřím Procházkou (27-3).
 

Procházka s ranařem, přezdívaným The Honey Bear, udělal krátky proces. Už v prvním kole hříšníka sestřelil pravačkou a následně otřeseného soupeře dokončil sérií úderů na provazech.


Zápas Procházka vs. Heun, 2018:


 

Následně Procházka přidal čtyři výhry na půdě Rizinu a zamířil do UFC. Tam ho 1. května čeká druhý zápas. Podívejte se, co říká o nadcházejícím soupeři Dominicku Reyesovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události