Fotbal

Dál jdeš pěšky! Bayern potrestal svou hvězdu za nevhodný automobil

Dál jdeš pěšky! Bayern potrestal svou hvězdu za nevhodný automobil
Zdroj: Profimedia/ Instagram/ kolážtn.cz

Fotbalista Bayernu Mnichov Kingsley Coman je prostě nenapravitelný průšvihář, zejména co se týče používání automobilů cizích značek. Na trénink bavorského velkoklubu totiž už podruhé přijel jiným vozidlem, než mu umožnuje sponzorská smlouva s automobilkou Audi. Vedení Bayernu je navíc pořádně naštvané, a fotbalista tak dostane tučnou pokutu.

24letý francouzský záložník tentokrát přijel do tréninkového centra německého šampiona vozem značky Mercedes.


Nicméně hráči Bayernu musí kvůli sponzorské smlouvě s automobilkou Audi používat jen vozidla tohoto koncernu pokud jedou na trénink, zápas, či nějakou jinou akci, která se přímo týká jejich zaměstnání.

Kingsley Coman však na to už podruhé nehleděl a movitého spoluvlastníka a sponzora pořádně naštval.

Související obsah


Rozzlobené bylo i vedení Bayernu, které dokonce fotbalistu vyzvalo, aby svůj Mercedes zaparkoval mimo tréninkové centrum někde v ulici a na trénink musel dorazit pěšky. Podle deníku Bild pak fotbalistovi hrozí pokuta ve výši 50 tisíc euro (1,3 milionu korun).

Související obsahOstatně jde už o druhý prohřešek tohoto typu. V loňském dubnu totiž Coman přijel na trénink v nadupaném McLarenu 570S Spider. Následně se horečně omlouval a tvrdil, že u jeho služebního Audi bylo rozbité zpětné zrcátko. Uvidíme, s čím přijde francouzský záložník tentokrát.Herně se však Comanovi daří a za Bayern pravidelně nastupuje v základu. Naposledy se podílel na výhře nad Brémami 3:1.

Související obsah

Bayern Mnichov nedávno uspěl na klubovém mistrovství světa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události