Fotbal

Odveta za porážku? Do šatny mohl jen zraněný Kolář. Ostatní mrznou

Odveta za porážku? Do šatny mohl jen zraněný Kolář. Ostatní mrznou
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Slavie sice dokázali uspět ve válce na půdě skotských Rangers, ale ani po uplynulých devadesáti minutách a nastavení bitva neskončila. Hráči nebyli vpuštěni do šaten.

Sešívaní si výhrou 2:0 zajistili opět po roční odmlce účast ve čtvrtfinále Evropské ligy.

Domácí Rangers, kteří nejsou ze skotské ligy zvyklí prohrávat, inkasovali kromě dvou gólů i dvě červené karty. Zápas byl i díky poměrně lehkovážnému přístupu rozhodčích, výrazně vyhrocený a sešívaní na jeho průběh zřejmě doplácejí i po jeho skončení.

Související obsah

"Dochází k zajímavé situaci: naši hráči ⁩ a trenéři nejsou vpuštěni ani 30 minut po zápase do šaten," sdílel společně s videem na svém twitterovém účtu člen představenstva Slavie Daniel Konrad.

Své si poté přisadil i předseda představenstva Jaroslav Tvrdík. "Tohle je neuvěřitelné. Do šatny mohl jen brankář Kolář s jedním lékařem. Organizaci tohoto zápasu lze jen těžko prozumět," napsal.

Slávistický brankář opustil trávník zhruba po hodině hry, kdy jej zákeřným zákrokem vyřadil ze hry Roofe. Ten Koláře kopl do hlavy a klání tak dochytal osmnáctiletý debutant Matyáš Vágner.

Na sestřih celého zápasu včetně ostrého zákroku se podívejte zde:

Ačkoliv UEFA dbá na dodržování různých covidových protokolů a snaží se týmy co nejvíce separovat, aby případě nedocházelo k přenosu nákazy, tady se zřejmě nebude jednat o prevenci...

Hráče může akorát těšit, že na Britských ostrovech neprší a že je alespoň trochu příjemných devět stupňů.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události