Monako deklasovalo St. Etienne a upevnilo si čtvrté místo

Monako potvrdilo roli favorita v zápase se Saint-Étienne. Na hřišti 16. týmu tabulky zvítězilo jednoznačně 4:0 a upevnilo si čtvrté místo v tabulce.

Monako se radovalo z první branky poměrně brzy. Už ve 13. minutě otevřel skóre Stevan Jovetič, když se trefil technickou střelou na zadní tyč.

Další góly přišly až ve druhém poločase. V 54. minutě se dělovkou prosadil Aurélien Tchouanémi. Na 3:0 zvýšil o deset minut později. Sofiane Diop využil velké hrubky Asseho a gólmana přehodil parádním obloučkem.

Konečnou podobu skóre dal v 77. minutě Krépin Diat, který se prosadil parádní pumelicí. Monako je tak po vítězství 4:0 stále na čtvrté místě a na třetí Lyon ztrácí bod. Ten má ale zápas k dobru. St. Étienne je 16.