Fotbal

Šéf Tvrdík ukázal zmrzačeného Koláře. Slavia pro něj chystá masku

Šéf Tvrdík ukázal zmrzačeného Koláře. Slavia pro něj chystá masku
Zdroj: Profimedia

Předseda fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík zveřejnil aktuální stav brankáře Ondřej Koláře, který během odvetného zápasu v Evropské lize proti Rangers utrpěl hrozivé zranění obličeje. 26letý gólman je nyní v péči přítelkyně Jany, dcery šéfa Slavie Tvrdíka a sešívaní pro něj prý chystají speciální masku.

Brankář Ondřej Kolář byl zasažen kopačkou Kemara Roofeho z Rangers, který za tento zákrok dostal po zásluze červenou kartu.

26letý gólman je nyní v domácí péči pod rukama Jany Tvrdíkové, tedy přítelkyně gólmana Koláře a zároveň dcery předsedy představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka.

Sám slávistický boss také na Twitteru zveřejnil fotografii páru, kde přidal pár slov k aktuálnímu zdravotnímu stavu brankáře sešívaných.
 

Související obsah"Děkuji Kolimu, že se klub rozhodl podpořit svým příspěvkem do dnešního videa i z postele, kde se léčí ze svého zranění. Všechny srdečně pozdravuje a děkuje za podporu. Ondrova kevlarová ochranná maska se již vyrábí a věří, že bude znovu se svým týmem na trávníku co nejdříve," napsal Jaroslav Tvrdík.


Gólman Kolář utrpěl v zápase proti Rangers zlomeninu v oblasti čelní dutiny. Původně měl jít na operaci, nakonec se ale zotavuje doma. 
 

Související obsahSlavia Praha v neděli při příležitosti dne za boj proti rasismu zveřejnila video, kde se proti rasové diskriminaci distancuje.

Související obsahV podvečer ji pak čeká ligový duel proti Opavě.

Sestřih utkání Rangers vs. Slavia včetně zákroku na Ondřeje Koláře můžete vidět zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události