Fotbal

Sparta přišla o dalšího útočníka, Kozák střídal kvůli zlomenině

Sparta přišla o dalšího útočníka, Kozák střídal kvůli zlomenině
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Trenér fotbalové Sparty Pavel Vrba musí řešit nepříjemné problémy. Jeho svěřenci pouze remizovali v Českých Budějovicích, a ze hry je navíc pro další zápasy útočník Libor Kozák. Ten musel vystřídat kvůli zlomenině.

Libor Kozák musel opustit hřiště v Českých Budějovicích po necelé půlhodině hry. Po špatném došlápnutí začal kulhat a následně nebyl schopen pokračovat, takže ho vystřídal Andreas Vindheim.

Taktický plán Pavla Vrby tím dostal tvrdou ránu, a ne jen pro toto jedno utkání. Sparta ve večerních hodinách přinesla smutnou zprávu. "Lékařské vyšetření Libora Kozáka bohužel prokázalo zlomeninu v oblasti kotníku," napsal letenský celek na svůj Twitter.

Pro Vrbu je to velká komplikace pro jeho ofenzivu. Hložek na hrotu moc nehrává a sám se svým výkonem proti Jihočechům nebyl spokojený. Ze hry už je ze zdravotních důvodů nejlepší střelec rudých Lukáš Juliš.

Související obsah

Šanci by tak v dalších zápasech mohl dostat 23letý Ondřej Novotný, jenž za áčko Sparty odehrál zatím pouze šest minut. Pokud trenér Pražanů nebude chtít Hložka využít na hrotu, se zraněnými Julišem, Karlssonem, Kozákem i Minčevem nemá moc jiných možností.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události