Českou tenistku Barboru Strýcovou v následujících měsících na kurtech neuvidíme. Naštěstí nejde o zranění, ale o pozitivní zprávu. Šampionka ze čtyřhry na Wimbledonu je totiž těhotná.
Strýcová se o skvělou zprávu podělila se svými fanoušky prostřednictvím Instagramu. "Budeme tři," napsala k fotce, na které se kouká na své bříško.
Aby nebylo pochybností, přidala ještě hashtag "baby on board", takže fanoušci této oblíbené české tenistky jí okamžitě začli gratulovat.
"Nemůžu se dočkat. Už teď jsi boží teta, takže mamka budeš úžasná," napsala jí k fotce další česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, která už je sama maminkou.
"To je bomba! Gratulace Baruuuu," gratulovala také specialistka na čtyřhru Barbora Krejčíková. "Juchuuu," napsala pro změnu Petra Kvitová.
A nezůstalo jen u tenistek. "Jeeee, velká gratulace," napsal například olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. Radostné komentáře přidaly třeba i modelka Tereza Maxová či herečka Hana Vagnerová.
Strýcová má na svém kontě titul ze čtyřhry na Wimbledonu a také šest triumfů z Fed Cupu. Současné světové čtyřce v čtyřhře a 45. hráčce singlového žebříčku bude v neděli 35 let, takže je pravděpodobné, že její účast na letošním Australian Open, byla posledním představením mezi profesionály. Teď totiž bude mít jiné příjemné povinnosti.
V roce 2019 získala Strýcová svůj jediný grandslamový titul na Wimbledonu: