MMA

Ngannou zdemoloval Miocice a má titul. Dalším soustem bude Jones

Ngannou zdemoloval Miocice a má titul. Dalším soustem bude Jones
Zdroj: Profimedia

Francis Ngannou ukázal v těžké váze svou sílu nejuspěšnějšímu šampionovi těžké váhy Stipe Miocicovi a získal titul. "Predátor" teď před sebou má další výzvu – pokořit Jona Jonese.

Ngannou měl od úvodu navrch a hned v první minutě druhého kola Miocice načal přesně mířeným hákem a po několika dalších dobrých úderech u pletiva jej uspal smrtící levačkou.

Rodák z Kamerunu tak kromě titulu v těžké váze získal lukrativní možnost – porazit krále napříč váhovkami Jona Jonese, který opět vévodí žebříčku pound for pound. 

Tuto možnost, že vítěz tiulu v těžké váze bude čelit šampionovi Jonesovi, naznačil a připustil šéf organizace Dana White. Duel by se mohl odehrát v létě. 

Související obsah

V předzápase hlavní bitvy večera uspěl už ve čtvrté minutě Vincente Luque, který svého soupeře dostal na zem, kde jej uškrtil.

Roli favorita potvrdil Sean O'Malley, který mohl ukončit svého soupeře už v prvním kole, ale rozhodčí "udělil milost" Thomasovi Almeidovi. Těsně před koncem třetího kola ale O'Malley svého soupeře knockoutoval.

Jediný ženský duel hlavní karty se stal kořistí Mirandy Maverickové, která byla aktivnější a na body jasně zvítězila.

Vůbec první zápas skončil už po 46 vteřinách, kdy Jamie Mullarkey vyslal levačku, která poslala do mdlob Khamu Wortyho.

Na posledním turnaji KSW byly k vidění také parádní bitvy, Janikowski si dokonce při výhře vykloubil prst:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události