MMA

Trilogie se blíží! Poirier potvrdil datum rozhodujícího zápasu s McGregorem

Fanoušci UFC by si měli do kalendáře zapsat 10. července. Právě v ten den by mělo dojít k završení trilogie a rozhodujícímu zápasu Conora McGregora a Dustina Poiriera.

Třetí zápas chtějí obě strany. McGregor se jej dovolával ihned po lednové porážce a Poirier souhlasil. Dokonce podle šéfa UFC dal trilogii z irským ranařem přednost před duelem o titul lehké váhy, který nedávno oficiálně uvolnil Chabib Nurmagomedov.

Kdy se zápas uskuteční, není oficiálně potvrzeno, ale na tiskové konfereci posledního galavečeru Dana White oznámil naději pro červencový termín a akci UFC 264.

"Doufám v to, to je náš plán. Všichni v to doufáme," odpovídal nejmocnější muž ve světě MMA otázku, zda by Poirier vs. McGregor 3 mohl být hlavním zápasem zmíněného turnaje.

A krátce na to, se ozval i jeden z účastníků, jednička lehké váhy Dustin Poirier. Ten na sociálních sítích zanechal jednoduchý vzkaz navazující na Whiteovy slova: "10. července".

Uvidí se, co přinese čas a na čem se ranaři nakonec domluví. V současnosti mají mezi sebou bilanci 1-1. McGregor zvítězil TKO. ve 2. kole v roce 2014 a o sedm let později mu Poirier porážku vrátil v lednu na UFC 257, kde Ira poslal k zemi ve 2. kole.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události