Tohle může být vzpruha pro Slavii! Arsenal totiž před očekávanou bitvou v Evropské lize zažil pořádnou ostudu. Na domácím trávníku dostali Gunners tři góly od Liverpoolu. To fotbalisté Chelsea utrpěli v 30. kole Premier League velký debakl. Na domácím stadionu totiž inkasovali pět gólů od West Bromwiche a prohráli 2:5. Blues navíc hráli od 29. minuty bez vyloučeného Thiaga Silvy.
Arsenal čeká 8. dubna souboj ve čtvrtfinále Evropské ligy proti Slavii. Jenže v Premier League se Gunners do utkání zrovna dvakrát dobře nenaladili.
Na domácím hřišti je totiž vypráskal Liverpool, který jim zasadil tři branky ve druhém poločase a vyhrál jasně 3:0.
Domácí utkání na Stamford Bridge se pro hráče Chelsea proměnilo v katastrofu. Fotbalisté Blues sice šli do vedení zásluhou Pulišiče, následně byl ale po druhé žluté kartě vyloučen obránce Thiago Silva.
Toho dokonale využili hosté. West Bromwich totiž ještě do poločasu otočil skóre a následně přidal další trefy.
Chelsea, která bojuje o pohárové příčky, tak nakonec padla s předposledním týmem Premier League 2:5.
Naopak první místo si zajistil Manchester City, který udolal Leicester 2:0.
Premier League - 30. kolo:
Chelsea - West Bromwich 2:5 (1:2)
Leeds - Sheffield 2:1 (1:1)
Leicester - Manchester City 0:2 (0:0)
Arsenal - Liverpool 0:3 (0:0)