Český motorsport

Skvělá zpráva! Na Nova Sport startuje nový pořad Český motorsport

Díky pořadu Český motosport se můžete těšit na pravidelné horké novinky ze světa motorsportu. Přímo z místa vám nabídneme exkluzivní ohlasy, záběry se zákulisí, nevšední příběhy a unikátní historické momenty. Pořad z nového motoristického studia moderují Nikola Červinková a Radek Mazal.

Pořad Český motorsport po třech letech navazuje na magazín Czech Rally, díky kterému jste na Nova Sport vídali pravidelný souhrn toho nejlepšího z Českého mistráku v rally, Mistrovství světa nebo Mistrovství Evropy.


„Kromě rally se zaměříme i na motocykly, okruhy, vrchy nebo stále populárnější virtuální závody eRally. První sezona Českého motorsportu bude mít 10 dílů, diváci se mohou těšit na všech 7 českých rally soutěží, náš štáb ale vycestuje i do zahraničí,“ říká moderátor a dramaturg pořadu Radek Mazal.
 

Související obsahPrvní díl Českého motorsportu nabídne to nejlepší ze startu nové sezony české rally na Valašsku. Uvidíte panoramatické dronové záběry nebo akční onboardy. Pro diváky jsou také nachystané atraktivní soutěže o hodnotné ceny.


V pravidelné rubrice „technické okénko“ popíše legendární Roman Kresta své nejhorší zkušenosti s betonovými zábranami na trati – takzvanými anticuty. Jan Dohnal zase přímo po dokončené erzetě zanalyzuje své průjezdy zatáček a porovná je s ostatními jezdci.
 

Související obsahTěšit se můžete i na exkluzivní ohlasy plné emocí přímo z cílové stopky. Překvapí vás třeba nevšední reakce historicky prvního ruského vítěze v České rally - Nikolaye Gryazina.


Premiéru prvního dílu Českého motorsportu uvidíte na stanici Nova Sport 1 v pondělí 5.4. od 22:40.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události