V úvodu West Ham dominoval, nakonec se o vítězství obával

Dva dohrávané zápasy měla na svém programu Premier League. V jednom z nich se představil i West Ham s dvojicí Čechů Tomáš Souček a Vladimír Coufal. Kladiváři nakonec přetlačili Wolves 3:2. Ve druhém zápase remizoval Everton s Crystal Palace 1:1.

West Ham začal naprosto fenomenálně. Už v šesté minutě rozjel akci Coufal, našel rozběhnutého Jesseho Lingarda, který se uvlonil a poslal Hammers do vedení.

O osm minut později se trefil přesně na zadní tyč Pablo Fornals a bylo ještě veseleji. Ve 38. minutě už to smrdělo debaklem. Souček hlavičkou našel Lingarda, který ještě našel Jarroda Bowena, který zamířil na přední tyč.

Jenže Wolves snížili ještě v první půli po hlavičce Leandera Dendonckera. A domácím se podařilo snížit na rozdíl jedné branky v 68. minutě. Neto našel rozběhnutého Fábia Silvu a ten si poradil v naprostém klidu.

West Ham náskok nakonec udržel a posunul se před Chelsea na čtvrté místo, které zajišťuje Ligu mistrů.

Ve druhém zápase remizoval Everton s Crystal Palace 1:1, když hosté vyrovnávali až v 86. minutě.