MotoGP

Přítelkyně jezdce Rossiho šokovala: Na MotoGP mě osahávali!

Přítelkyně jezdce Rossiho šokovala: Na MotoGP mě osahávali!
Zdroj: Profimedia

Přítelkyně Valentina Rossiho odhalila svou nepříliš dobrou zkušenost s MotoGP! Když coby čerstvě plnoletá působila na dráze jako grid girl, byla často obětí sexuálního harašení.

Sofia Novellová je známou modelkou a také influencerkou, předtím ale 27letá kráska vystavovala své vnady během závodů motocyklů.

Na okruzích MotoGP totiž postávala jako tak zvaná grid girl, která oděná do stájových barev s deštníčkem doprovázela jezdce na start.

 

Související obsah

Tam se ale setkávala dle svých slov s osaháváním a o těchto nepříliš pozitivních zkušenostech z dráhy se rozpovídala pro Vanity Fair.

"Navzdory všemu je to práce jako každá jiná a jsem na tuto část života pyšná," prohlásila.

Související obsah

"Není to snadné v devatenácti letech pracovat s lidmi, kteří vám neustále koukají na zadek, nebo vám na něj naschvál sahají během focení," vysvětlila současná přítelkyně jedné z legend MotoGP.

"Je to mužský sport a tohle je tam běžné. Musíte se probudit, naučit se být respektovaná a ne být jen hloupá husa. Hezká, ale hloupá," dodala Novellová.

 

Italská kráska také popřela, že by jí jméno slavného závodníka výrazně pomohlo v její kariéře.

"Nemyslím si, že jsem jen přítelkyně Valentina Rossiho. Vše, co jsem pro svou kariéru udělala, bych udělala i bez něj," obhájila se.

Zároveň však jedním dechem dodala, že má díky závodníkovi více fanoušků. "Pokud máte po boku známého muže, je to téměř nevyhnutelné," dodala.

Související obsah

Novellová teď také musí výrazně podporovat svého milého. 42letá legenda motorsportu totiž v letošní sezóně útočí na své 200. pódium. 

V tomto momentu Rossiho přítelkyni pořádně zatrhnulo. Podívejte se, jak blízko byl ke střetu s letící motorkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MotoGP

Důležité Události